W sobotę 18.11.2017 r. w auli naszego ośrodka, odbyło się kolejne już spotkanie z Panem Przemysławem Kaca i jego podopiecznymi.
Nasi goście zaprezentowali swoje utwory i pokazali jak duże zrobili postępny od ostatniego spotkania, które miało miejsce rok temu. Progres jest niesamowity!! Nasi wychowankowie również mieli się czym pochwalić. Możliwość zaprezentowania swoich utworów mieli Tomek, Karol i Adam -świetnie sobie poradzili z tematem:). Występy chłopaków przeplatane były wspomnieniami Pana Przemka, który opowiadał o tym, jak dużo w jego życie wniosła muzyka hip- hop i spotkaniaz raperami w placówkach w Słupsku, w których on sam także uczestniczył.
Miłym akcentem ze strony naszych gości był nie tylko sam występ ale i upominek jaki otrzymaliśmy- płyty do odsłuchu oraz książkę napisaną przez Pana Przemka za co serdecznie dziękujemy!! W tym roku nasi podopieczni również złapali hip- hop bakcyla i wiedzą, że muzyka hip- hop moze być metodą na lepszy start:) Czekamy na następne spotkanie:)
Za pomoc chciałabym podziękować również Paniom Karolinie Pyda i Małgorzacie Westfal- mimo, iż nie było Was tegodnia z nami:)

View the embedded image gallery online at:
http://mowdebrzno.pl/index.php/323-hip-hop-2#sigFreeId7186cd8323

Back to top