KOŁO WĘDROWNIK

KOŁO WĘDKARSKIE

KOŁO FOTOGRAFICZNE

SKB

KOŁO TEATRALNE

W piątek 29 maja 2020 roku odbyły się kolejne zajęcia rekreacyjno sportowe w ramach projektu pod nazwą "Okno na Świat, gdy okna Świata zostały zamknięte!". Tym razem nasi uczniowie mogli sprawdzić swoje umiejętności w zabawie sportowej pod nazwą: "NIE TYLKO ŻYCIOWY, ALE TAKŻE SPORTOWY TOR PRZESZKÓD".

Zadanie nie było łatwe ponieważ polegało na dwukrotnym pokonaniu toru, w ramach którego uczestnicy prowadzili piłkę nożną, kozłowali piłkę koszykową, prowadzili piłkę kijem hokejowym oraz odbijali piłeczkę ping-pongową. Upływający czas, który był wyznacznikiem zajmowanych miejsc sprawiał, że tor przeszkód wielu uczestnikom                     (a było ich 23) sprawił sporo trudności. Ci sami uczniowie podczas rozgrzewki potrafili wykonać wyznaczony tor często w tempie wolniejszym, dokładnie i z lepszym czasem. Może to tylko potwierdzić stare powiedzenie: "Spiesz się powoli" :) co często w życiu doprowadzi nas także do określonego celu.

Wyniki końcowe były następujące:

I Miejsce - Gruca Damian - czas 2,09

II Miejsce- Kosidowski Łukasz - czas 2,10

III Miejsce- Nawrat Rafał- czas 2,14

Odpowiedzialni za to zadanie nauczyciele W. Kierzek, M. Górski i  W. Sieg także sprawdzili swoje umiejętności, a ich czasy były zadowalające.

 

 

 

 

 

 

 

Back to top