KOŁO WĘDROWNIK

KOŁO WĘDKARSKIE

KOŁO FOTOGRAFICZNE

SKB

KOŁO TEATRALNE

Tradycyjnie już Pierwszego Dnia Wiosny dla uczniów naszej szkoły przygotowano kilka imprez sportowych w których każdy kto chciał mógł sprawdzić swoje umiejętności w różnych zawodach. I tak uczniowie klas V i VI po wcześniejszych eliminacjach brali udział w turnieju warcabowym gdzie wśród 8 zawodników zwyciężył D.Szypczynski .Dla klas VII i VIII przygotowano turniej piłkarzyków w którym 5 dwoosobowych zespołów rozgrywało spotkania każdy z każdym a zwyciężyła para Szymkowiak /Wocial .Natomiast uczniowie szkoły branżowej w liczbie 9 zawodników wzięli udział w turnieju bilardowym gdzie zwyciężył K.Grzelewski. W tym dniu liczyła się głównie dobra zabawa i pogoda ducha która mamy nadzieję będzie królowała wśród naszych uczniów podczas wszystkich wiosennych i letnich dni które jeszcze przed nami. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych imprezach sportowych jeżeli tylko aura pozwoli już na naszych szkolnych boiskach. M.Kis.

Back to top