KOŁO FOTOGRAFICZNE

SKB

KOŁO TEATRALNE

1.PRZEBIEG
Kolejną Rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę uczciliśmy, między innymi, sportową rywalizacją. Wzięliśmy udział w Klasowym Turnieju Piłki Siatkowej
Uczniowie rywalizowali jako szkoła podstawowa -3klasy i osobno gimnazjum -5 klas
W swoich kategoriach mecze rozgrywano każdy z każdym do dwóch wygranych setów do 15 pkt. W przypadku remisu trzeci set do punktów 11. Dodatkową zachętą do lepszej gry było nagrodzenie wygranego meczu 3 punktami za wynik 3-0, oraz odpowiednio 2 pkt za wygraną 2-1. Zespól który zdobył choćby seta otrzymywał 1 punkt. Wydawało się że dzięki temu kilka spotkań było bardziej zaciętych. Całe zawody przebiegały w sportowej atmosferze.

2.NAGRODY
Puchar „Niepodległości„ wręczony na apelu porannym powędrował do uczniów
klasy IIIb w składzie- Wilkiewicz, Żukowski, Łącki, Zamożny.
To właśnie ci uczniowie wygrali grupę gimnazjum a w finale pokonali najlepszych siatkarzy szkoły podstawowej , uczniów klasy VI a

3. Opiekunowie
Mecze sz. podstawowej sędziował pan Maciej Górski, gimnazjum W. Kierzek a nad całością turnieju czuwał pan Mirosław Kisełyczka.