×

Uwaga

Simple Image Gallery Notice: It looks like PHP's 'GD Image Library' is not installed/enabled on your system. Please ask your hosting company to enable/install it.

Dnia 03 kwietnia 2017r. w Teatrze Nowym im. Witkacego w Słupsku odbyła się GALA FINAŁOWA II WOJEWÓDZKIEGO PRZEGLĄDU MAŁYCH FORM TEATRALNYCH „Pomyślmy o HIV”. Na deskach słupskiego teatru zaprezentowało się 11 grup teatralnych, wśród nich nasz zespół ze spektaklem pt. „Cena wolności”. Wysoki poziom prezentowanych spektakli nie pozostawiał złudzenia, iż konkurencja jest ogromna. Mimo olbrzymiej tremy podjęliśmy wyzwanie, daliśmy z siebie tyle, ile tylko można było.
W napięciu czekaliśmy na werdykt jury. Gdy usłyszeliśmy: „Zdobywcy I MIEJSCA – DEBRZNO”, to wybuch radości jaki nam towarzyszył jest trudny do wyrażenia słowami, ale na pewno na długo i głęboko zapadnie nam w pamięci.
Najlepszym odzwierciedleniem uznania są dla nas, zamieszczone na facebooku, słowa członków jury pani Barbary Kosmowskiej - filolożki i pisarki:
„Przegląd teatralnych talentów w Słupsku. Sędziować takim aktorom - to frajda! Za nami najlepsi! Grupa teatralna z Debrzna i tłum kolejnych Laureatów. Rafała rekord w ilościowym selfie- pobity. A Debrzno- sen o potędze ❤”
oraz pana Rafała Mohra  - aktora filmowego i teatralnego, znanego m.in. z seriali Graczykowie, Pitbull oraz Pierwsza miłość:
„I miejsce już zajęte. Zespół z Debrzna był bezkonkurencyjny. Łzy szczęścia były najpiękniejszym prezentem, jaki otrzymaliśmy wczoraj. Czasami warto być jurorem. A w tym przypadku na pewno. Wojewódzki Konkurs Małych Form Teatralnych pod hasłem "Pomyślmy o HIV" uważam za zamknięty. Dobrego dnia.”
A oto wspaniała ósemka tych, którzy rozsławili naszą placówkę:
Kamil Księżak, Paweł Ostrowski, Tomasz Gwiaździński, Aleksander Parka, Damian Barszczewski, Szymon Gdaniec, Sebastian Nikitycz, Bartosz Szewczyk. Opiekunowie grupy: Renata Ruć i Alicja Czubaty-Zasada.

Każdy z aktorów otrzymał bon podarunkowy o wartości 300 zł do realizacji w salonach EMPIK.
Organizatorami II Pomorskiego Przeglądu Małych Form Teatralnych byli Pomorski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Gdańsku, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Słupsku oraz Polskie Towarzystwo Oświaty Zdrowotnej Oddział Terenowy w Słupsku.

Krótka fotorelacja z Gali Finałowej Wojewódzkiego Przeglądu Małych Form Teatralnych.  

 

 

{gallery}alicja_zasada/slupsk{/gallery}

Back to top