Przebieg-Już po raz 12 byliśmy organizatorem GWIAZDKOWEGO turnieju tenis stołowego o puchar Dyrektora ośrodka. W tym roku rywalizowały cztery zespoły. Pierwsza część turnieju to turniej drużynowy w którym każdy zespół składający się z czterech zawodników rozgrywał mecze drużynowo do dwóch wygranych setów. Mecz kończył się po zdobyciu przez daną drużynę ośmiu punktów. Najpierw były cztery gry singlowe, kolejno dwie gry deblowe i znowu gry singlowe.
W tej fazie gry odnieśliśmy wygraną /skład Kubicki, Horbatiuk,Nikitycz, Stoiński/ osiem-jeden z naszym drugim zespołem, oraz osiem zero z drużyną ZS Debrzno. W meczu o pierwsze miejsce ulegliśmy zdecydowanie lepiej grającym zawodnikom MOW Włocławek zajmując ostatecznie drugą lokatę. Na trzecim turniej zakończyli uczniowie ZS Debrzno , na czwartym nasz drugi zespół/ Parka, Gdaniec , Zamożny Rydzewski
Druga część zabawy to turniej indywidualny w którym po wcześniejszym rozstawieniu zawodników mecze rozgrywane były do trzech wygranych setów a z gry odpadał zawodnik po dwóch przegranych spotkaniach. Swoją dobrą formę potwierdzili zawodnicy z Włocławka zajmując odpowiednio pierwsze i trzecie miejsce . Zdołał ich rozdzielić jedynie nasz zawodnik Piotr Kubicki który zajął zaszczytne drugie miejsce.
Nagrody- Pierwsze trzy miejsca w turnieju drużynowym i indywidualnym otrzymały pamiątkowe medale dyplomy i statuetki które w imieniu Dyrektora wręczał kierownik Pan Z. Zieleniewski. Dodatkowo nagrody rzeczowe w postaci piłek koszykowych.

Przebieg
Dnia 27 września grupa wychowanków naszego ośrodka brała udział w turnieju piłki nożnej na boisku orlik przy MOW Włocławek.
Nasz zespół po dwóch remisach z Mrowinami 3-3 i Kielcami 0-0 zanotowa koejno trzy wygrane :
Ze Strzelnem 2-1, Bielicami 7-1, i gospodarzem Włocławkiem 3-2.
Nagrody
Dzięki takim wynikom z 11 punktami zajęliśmy pierwsze miejsce w turnieju. Okazały puchar i złote medale bardzo ucieszyy naszych zawodników / D Horbatiuk, M. Borowik, M.Drężek, D. Stoiński,J. Łącki, M. Zukowski/. Dodatkowe indywidualne wyróżnienia otrzymali także nasi zawodnicy:
- najlepszy bramkarz : Patryk Zamożny
-najlepszy zawodnik: Szymon Kolek
-najlepszy obrońca: Andrzej Wilkiewicz
Gratulacje wpłynęly także dla ekipy wychowawczej w składzie: M. Górski, M. Kisełyczka
Kolejne miejsca w turnieju zajęły odpowiednio ośrodki: II- Strzelni, III- Kielce, IV-Włoclawek, V-Bielice, VI –Mrowiny.
Organizator
Podziękowania należą się z naszej strony gospodarzom MOW Włocławek za sprawne zorganizowanie turnieju , oraz wszystkim sponsorom idobrodziejom . Dzięki.
Liczymy na kolejne dobre występy naszych wychowanków, tym razem już w turniejach piki nożnej halowej . Gratulacje

Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy  w Debrznie

Back to top