Przebieg
Po serii wygranych 4 turniejach nasz zespół został zatrzymany, mamy nadzieję na chwilę, jednak w dalszym ciągu łapiemy się na „pudło”.
Zacznijmy jednak od początku . Oto bowiem w dniu 01. grudnia gościliśmy w turnieju halowej piłki nożnej którego organizatorem był Mow Łobżenica. To już ósma edycja turnieju mikołajkowego na którym rywalizowało osiem ośrodków podzielonych na dwie grupy.
Trzeba powiedzieć że zaczęliśmy bardzo dobrze pokonując odpowiednio grupowych rywali, czyli Łobżenicę drugi zespół, oraz Polanów po 3-0, oraz Kiejaszkowo 4-2. Dzięki tym wygranym jako najlepszy zespół w grupie trafiliśmy w półfinale na drużynę ze Strzelna i wygraliśmy 5-3. W finale czekali na nas już gospodarze Łobżenica pierwszy zespół, która po rzutach karnych pokonała Kiejaszkowo. W finale zabrakło odrobiny szczęścia, chociaż po pierwszej połowie prowadziliśmy jeden zero. Gospodarze w drugiej połowie trafili do naszej siatki dwukrotnie. W ostatnie 2 minuty postawiliśmy wszystko na jedną kartę ale szczęście uśmiechnęło się do gospodarzy którzy strzelili nam jeszcze trzecią bramkę. Przegraliśmy 3-1, zajmując ostatecznie drugie miejsce i do Debrzna wracamy ze srebrem.
Brawo dla całego zespolu w składzie /Zamożny, Zukowski, Horbatiuk, Wilkiewicz, Łącki, Kacprzak, Cichowski, Kubicki, Stoiński. Zespół prowadzony przez wychowawców. M.Górski, M. Kisełyczka
Nagrody
Zaproszone zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy i puchary. Pierwsza trójka dodatkowo nagrody rzeczowe w postaci piłek. Na pocieszenie nasz zawodnik Mariusz Żukowski uznany został najlepszym zawodnikiem turnieju. Otrzymał pamiątkową statuetkę i piłkę.