TURNIEJ ANDRZEJKOWO-MIKOŁAJKOWY
Przebieg
Listopad- grudzień to czas w naszym ośrodku kiedy większą uwagę poświęcamy uczniom którzy lubią , potrafią bądź chcą pograć w tenisa stołowego.
Już od początku listopada w każdy poniedziałek w godzinach popołudniowych odbywają się zajęcia tenisa stołowego prowadzone przez M Kisełyczka. Dodatkowa możliwość gry podczas zajęć wych. fizycznego, oraz zajęć grupowych sprawia że do turnieju o tytuł mistrza szkoły zgłosiło się ponad 50 zawodników. Przeprowadzono więc turnieje klasowe wśród których uczniowie grając każdy z każdym wyłonili z pośród siebie pierwsze trójki. Dalsze rozgrywki toczyły się po wcześniejszym losowaniu i podzieleniu najlepszej szesnastki w pary. Zawodnicy odpadali z gry dopiero po dwóch przegranych meczach. Wszystkie mecze rozgrywane były do trzech wygranych setów w grupie szkoła podstawowa i gimnazjum. Szczegółowy zapis gier tabela poniżej.
Dodatkowa atrakcja turnieju Andrzejowego to turniej „ Panów Andrzejów” obecnych tego dnia , czyli Dyrektora Andrzeja Gintera, wychowawcy. Andrzeja Żugaja/ jednego z organizatorów turnieju/ i wychowanka Andrzeja Wilkiewicza
Wszyscy oni stanęli na podium i pokazali że także lubią i potrafią grać w tenisa stołowego. Otrzymali pamiątkowe dyplomy, upominki rzeczowe.
Nagrody
Pierwsze trójki otrzymały pamiątkowe dyplomy wykonane przez P.Beatę Ochocińską, oraz medale które wręczyli Dyrektorzy- A.Ginter- Sz.Domagalski. Na wszystkich czekały natomiast słodkie upominki, dodatkowe atrakcje przewidziane w tym dniu/opis w osobnym artykule./ Wyniki końcowe były następujące :
Gimnazjum I- Piotr Kubicki /II-Damian Horbatiuk /III- SebastianNikitycz
Sz.podstawowa-I- Daniel Skulski/II-Adam Zmora/III-Karol Wyszomiersk
Na turniej Mikołajkowy zakwalifikowali się uczniowie pierwszych trzech miejsc z poszczególnych kategorii szkolnych, oraz dwóch Panów Andrzejów.
Zwycięzcą tej rywalizacji i Nadwornym Mikołajem został uczeń gimnazjum
Piotrek Kubicki/ w finale pokonał D.Horbatiuka-biała koszulka/ GRATULACJE
Organizatorzy: A.Zugaj, W. Sieg, M. Kisełyczka

 

- Tekst Kisi

Back to top