Przebieg
Szóstego grudnia nasi uczniowie rywalizowali w turnieju mini piłki nożnej halowej. Zasady polegały na tym aby każda klasa wystawiła tzw. Trójki klasowe , dwa zespoły po trzech zawodników. Mecze to 3 połowy po 3 minuty. Pierwszą połowę grali uczniowie pierwszego składu, drugą drugiego składy natomiast na trzecią połowę uczniowie poszczególnych klas mogli wybrać swoich najlepszych zawodników tego dnia.
Taki system sprawił że nawet nieco słabsi zawodnicy mogli reprezentować dana klasę. Trzeba przyznać że mecze w poszczególnych grupach A-/IIIa-II-Ia-Via, i B/IIIb-Ib-VIb-V/ były bardzo wyrównane. Dodatkową trudnością było to że mecze rozgrywane były piłka gumową , która w locie potrafiła wykonywać różne manewry.
Po grach grupowych do półfinału trafili uczniowie klasa IIIA i IIIb, oraz klasa II i Ib. W meczu o miejsce trzecie uczniowie klasy IIIa pokonali swoich młodszych kolegów z pierwszej klasy 5-0. Natomiast finał pomiędzy uczniami klasy IIIb i II zakończył się remisem. O wygranej zadecydowały rzuty karne w których skuteczniejsi byli zawodnicy klasy IIIb w składzie/ Zukowski, zamożny, Wilkiewicz, Łącki, Kubicki, Wermuth