Przebieg-Już po raz 12 byliśmy organizatorem GWIAZDKOWEGO turnieju tenis stołowego o puchar Dyrektora ośrodka. W tym roku rywalizowały cztery zespoły. Pierwsza część turnieju to turniej drużynowy w którym każdy zespół składający się z czterech zawodników rozgrywał mecze drużynowo do dwóch wygranych setów. Mecz kończył się po zdobyciu przez daną drużynę ośmiu punktów. Najpierw były cztery gry singlowe, kolejno dwie gry deblowe i znowu gry singlowe.
W tej fazie gry odnieśliśmy wygraną /skład Kubicki, Horbatiuk,Nikitycz, Stoiński/ osiem-jeden z naszym drugim zespołem, oraz osiem zero z drużyną ZS Debrzno. W meczu o pierwsze miejsce ulegliśmy zdecydowanie lepiej grającym zawodnikom MOW Włocławek zajmując ostatecznie drugą lokatę. Na trzecim turniej zakończyli uczniowie ZS Debrzno , na czwartym nasz drugi zespół/ Parka, Gdaniec , Zamożny Rydzewski
Druga część zabawy to turniej indywidualny w którym po wcześniejszym rozstawieniu zawodników mecze rozgrywane były do trzech wygranych setów a z gry odpadał zawodnik po dwóch przegranych spotkaniach. Swoją dobrą formę potwierdzili zawodnicy z Włocławka zajmując odpowiednio pierwsze i trzecie miejsce . Zdołał ich rozdzielić jedynie nasz zawodnik Piotr Kubicki który zajął zaszczytne drugie miejsce.
Nagrody- Pierwsze trzy miejsca w turnieju drużynowym i indywidualnym otrzymały pamiątkowe medale dyplomy i statuetki które w imieniu Dyrektora wręczał kierownik Pan Z. Zieleniewski. Dodatkowo nagrody rzeczowe w postaci piłek koszykowych.

Back to top